asdres

Zaczarowany świat baśni Andersena

       W zaczarowany świat baśni zaprosiliśmy dzieci klas drugich i pierwszej Szkoły Podstawowej im. Orła Białego z Michałówki. Dzieci zapoznały się z twórczością H. Ch. Andersena oraz znanych bajkopisarzy.

Czytaj więcej: Zaczarowany świat baśni Andersena

Warsztaty zdobienia pisanek dla dorosłych

     W oczekiwaniu na nadejście Świąt Wielkanocnych, w naszych bibliotekach odbyły się warsztaty zdobienia pisanek metodą batikową dla dorosłych. Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej (24 marzec) oraz Filia Biblioteczna w Jagodnem (31marzec) miały przyjemność gościć panią Annę Kicman – ludową artystkę, która poprowadziła spotkania.

Czytaj więcej: Warsztaty zdobienia pisanek dla dorosłych

Ferie w bibliotekach gminy Garwolin

     Podczas ferii szkolnych, w dniach od 13 do 24 lutego, w bibliotekach gminy Garwolin odbywały się zajęcia dla dzieci. Zabawy, gry i spotkania z książką, warsztaty dla najmłodszych, zajęcia plastyczne i edukacyjne – wszystkie te atrakcje czekały na dzieci, chcące wziąć w nich udział.

Czytaj więcej: Ferie w bibliotekach gminy Garwolin

Seniorzy łączą pokolenia - Bal Karnawałowy

   Ostatkowy Bal Karnawałowy zorganizowany przez Klub Seniora działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Woli Rębkowskiej oraz Radę Sołecką odbył się 25 lutego.

Czytaj więcej: Seniorzy łączą pokolenia - Bal Karnawałowy

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym - spotkanie dla dorosłych

     Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie oraz Gminna Biblioteka Publiczna 13 stycznia 2017 r. zorganizowali spotkanie pod hasłem "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym".

Czytaj więcej: Bezpieczeństwo w ruchu drogowym - spotkanie dla dorosłych

Warsztaty - stroiki świąteczne

   Boże Narodzenie i czas przygotowań do świąt  to najpiękniejszy okres w całym roku. Przed laty, w tym czasie dorośli i dzieci z wielką radością wykonywali ozdoby świąteczne, łańcuchy na choinkę, stroiki, szopki dlatego też nasza biblioteka zaprosiła seniorów do wspólnego wykonywania świątecznych ozdób.

Czytaj więcej: Warsztaty - stroiki świąteczne

Warsztaty rękodzielnicze dla dorosłych

     Zapraszamy na WARSZTATY RĘKODZIELNICZE DLA DOROSŁYCH 9 grudnia o godz. 10.00 do Biblioteki w Woli Rębkowskiej.

Czytaj więcej: Warsztaty rękodzielnicze dla dorosłych