asdres

Kartka i bombka świąteczna

   Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej wraz z filiami w Rębkowie, Rudzie Talubskiej oraz Puznowie ogłasza konkurs „Kartka i bombka świąteczna”.

Czytaj więcej: Kartka i bombka świąteczna

Przedszkolaki w bibliotece

   Dzieci z przedszkola ze Szkoły Podstawowej w Rudzie Talubskiej w dniu 27 listopada 2012 roku odwiedziły Filię Biblioteczną w Rudzie Talubskiej. Dla wielu z nich, była to pierwsza wizyta w domu, gdzie „mieszka książka”.

Czytaj więcej: Przedszkolaki w bibliotece

Świąteczny kiermasz książek

   W związku ze zbliżającymi się świętami Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej zorganizowała kolejny już kiermasz taniej książki. Kiermasz taniej książki - to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami wydawniczymi, popularyzacja książki i czytelnictwa.

Czytaj więcej: Świąteczny kiermasz książek

Postacie bajkowe

   Biblioteka w Woli Rębkowskiej w dniu 14.11.2012 roku zorganizowała zabawę plastyczną dla dzieci z klasy piątej pod tytułem „Postacie bajkowe - wydzieranie z kolorowego papieru”.

Czytaj więcej: Postacie bajkowe

11 listopada - Święto Narodowe

   Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rebkowskiej oraz Filie Bibloteczne  w Rębkowie, Rudzie Talubskiej oraz Puznowie zapraszają do obejrzenia wystawy poświęconej "94 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę".

Czytaj więcej: 11 listopada - Święto Narodowe

Magiczne lampiony

   Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej w dniu 26.10.2012 roku zorganizowała  konkurs plastyczny dla dzieci z klasy IV pod tytułem "Magiczne lampiony".

Czytaj więcej: Magiczne lampiony

Jesienne drzewo

   Gminna Biblioteka w Woli Rębkowskiej zorganizowała konkurs plastyczny "Jesienne drzewo", który odbył się 05.10.2012 roku. W konkursie wzięli udział uczniowie z klasy IV.

Czytaj więcej: Jesienne drzewo