asdres

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych

   W 2016 r. w  ramach Programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek – Priorytet 1” Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej otrzymała dotację na zakup nowości wydawniczych w wysokości 12.000 zł.

Czytaj więcej: Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych

Gminny Klub Seniora z wizytą w Muzeum Wsi Garwolińskiej

   Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej 16 września zorganizowała spotkanie dla Gminnego Klubu Seniora w prywatnym Muzeum Wsi Garwolińskiej pana Tadeusza Barankiewicza.

Czytaj więcej: Gminny Klub Seniora z wizytą w Muzeum Wsi Garwolińskiej

Wycieczka autokarowa do Świerku

    Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rebkowskiej zaprasza na bezpłatną wycieczkę do Świerku 3 listopada 2016 r. Zbiórka godz. 10.00 przy bibliotece. Zapisy osobiście bądź telefonicznie do 30 września - tel. 25 6815137. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej: Wycieczka autokarowa do Świerku

Wycieczka rowerowa

   W ramach Gminnego Klubu Seniora Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej 23 sierpnia zorganizowała wycieczkę rowerową dla seniorów.

Czytaj więcej: Wycieczka rowerowa

Wakacje w bibliotekach - podsumowanie

    Wzorem lat ubiegłych Filie biblioteczne w Jagodnem, Rębkowie i Rudzie Talubskiej z myślą o dzieciach spędzających wakacje w domu, zorganizowały zajęcia plastyczno-edukacyjne w swoich placówkach.

Czytaj więcej: Wakacje w bibliotekach - podsumowanie

Gminny Klub Seniora otwarty!

   W dniu 11 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Woli Rębkowskiej odbyło się spotkanie na którym jednym z głównych celów było otwarcie Klubu Seniora, wręczenie dyplomów kończących zajęcia z języka angielskiego a punktem kulminacyjnym było spotkanie z podróżnikiem panem Piotrem Strzeżyszem.

Czytaj więcej: Gminny Klub Seniora otwarty!