asdres

Zofia Czerwińska - Akcja e-motywacja

   Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej 3 grudnia 2015r., godz. 11.00 serdecznie zaprasza osoby dorosłe na spotkanie on-line w bibliotecznej czytelni.

Czytaj więcej: Zofia Czerwińska - Akcja e-motywacja

Ranking Bibliotek "Rzeczpospolita" 2015 rok

   W 2011 roku po raz pierwszy Instytut Książki i „Rzeczpospolita” nagrodziły samorządy, które uznały, że dobrze działająca biblioteka publiczna jest najlepszym sposobem zapewnienia wszystkim mieszkańcom łatwego i całkowicie bezpłatnego dostępu do kultury, literatury, wiedzy i nowych mediów.

Czytaj więcej: Ranking Bibliotek "Rzeczpospolita" 2015 rok

Ewa Nowicka Rusek - Akcja e-motywacja

Zapraszamy 19 listopada (czwartek), godz. 11.00 do biblioteki w Woli Rębkowskiej na kolejne spotkanie z cyklu Akcja e-motywacja, którego celem będzie refleksja uczestników nad własnymi ograniczeniami, lękami i obawami przed oceną a także konfrontacja tych uczuć ze swoimi planami i pomysłami na aktywność.

Czytaj więcej: Ewa Nowicka Rusek - Akcja e-motywacja

Czytam sobie w bibliotece

    Filia Biblioteczna w Jagodnem w ramach projektu „Czytam sobie w bibliotece " 28 października 2015 r. zorganizowała spotkanie z dziećmi ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Michałówce. „Syrop maga Abrakadabry" wprowadził dzieci w zaczarowany świat sułtana i bajek z bliskiego wschodu.

Czytaj więcej: Czytam sobie w bibliotece

Krystyna Kofta - wirtualne spotkanie w bibliotece

  Polska pisarka, plastyk i felietonistka - Krystyna Kofta była gościem specjalnym drugiego spotkania w ramach cyklu "Akcja: e-motywacja". W czwartek 22 października mieszkańców Woli Rębkowskiej odwiedzili wirtualnie psycholog Tomasz Kozłowski oraz gość specjalny - Krystyna Kofta.

Czytaj więcej: Krystyna Kofta - wirtualne spotkanie w bibliotece

Krystyna Kofta - Akcja: e-motywacja

Zapraszamy 22 października 2015 r., godz. 11.00 do biblioteki w Woli Rębkowskiej na drugie wirtualne spotkanie, naszym gościem będzie Krystyna Kofta. Porozmawiamy  jak małymi krokami możemy dojść do wielkich sukcesów.

Czytaj więcej: Krystyna Kofta - Akcja: e-motywacja

Spotkania z angielskim

  W dniu 10 października Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej zorganizowali bezpłatne zajęcia z nauki języka angielskiego dla dorosłych.

Czytaj więcej: Spotkania z angielskim