asdres

Bezpieczny świat - Teatr Urwis

   1 kwietnia 2015 r. gościliśmy w naszych placówkach aktorów z krakowskiego teatru „Urwis”. Na przedstawienie pt. „Bezpieczny świat” przybyły dzieci z Publicznego Przedszkola "Słoneczko" w Woli Rębkowskiej oraz Publicznego Przedszkola "Leśne skrzaty" z Michałówki wraz z paniami.

Czytaj więcej: Bezpieczny świat - Teatr Urwis

"Starszaki w sieci" - obsługa i funcja klawiatury

    W bibliotece w Woli Rebkowskiej 24 marca  podczas dwugodzinnych zajęć uczestnicy zapoznali się funkcją klawiatury, obsługą myszy oraz poznali przeglądarki internetowe.

Czytaj więcej: "Starszaki w sieci" - obsługa i funcja klawiatury

Starszaki w sieci - Fotorelacja z zajęć w Woli Rębkowskiej i Jagodnem

    W Gminnej Bibliotece Publicznej w Woli Rebkowskiej (17 marca) oraz  w Filii Bibliotecznej w Jagodnem (20 marca) rozpoczęły się kolejne zajęcia z nauki obsługi komputera i poruszania się po internecie. Spotkania odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 17.00 w Woli Rębkowskiej oraz w Jagodnem w każdy piątek (od 10 kwietnia) o godz. 10.00. Zajęcia poprowadzi wolontariusz pan Paweł Guba - Latarnik Polski Cyfrowej.

Czytaj więcej: Starszaki w sieci - Fotorelacja z zajęć w Woli Rębkowskiej i Jagodnem

"Bezpieczny Senior - żyj bezpiecznie i spokojnie"

   Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej 12 marca o godz. 14.00 zorganizowali pierwsze spotkanie z cyklu "Bezpieczny Senior - żyj bezpiecznie i spokojnie".

Czytaj więcej: "Bezpieczny Senior - żyj bezpiecznie i spokojnie"

"Starszaki w sieci" - Biblioteka w Rębkowie - 2 grupa

    W Filii Bibliotecznej w Rębkowie została utworzona druga grupa zajęć z nauki obsługi komputera i poruszania się po internecie - "Starszaki w sieci".

Czytaj więcej: "Starszaki w sieci" - Biblioteka w Rębkowie - 2 grupa

"Starszaki w sieci" - podsumowanie zajęć w Filii Bibliotecznej w Rębkowie

  Pierwsza grupa "Starszaków w sieci" w Filii Bibliotecznej w Rębkowie 5 marca 2015r. zakończyła zajęcia z nauki obsługi komputera i poruszania się po internecie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Czytaj więcej: "Starszaki w sieci" - podsumowanie zajęć w Filii Bibliotecznej w Rębkowie

Pięciolatki w Filii Bibliotecznej w Rudzie Talubskiej

    Filia Biblioteczna w Rudzie Talubskiej 10.03.2015 roku gościła dzieci z oddziału przedszkolnego Zespołu Szkół w Rudzie Talubskiej im. Ks. Bronisława Markiewicza wraz z nauczycielkami: panią Renatą Romanowską oraz panią Anną Paziewską.

Czytaj więcej: Pięciolatki w Filii Bibliotecznej w Rudzie Talubskiej