asdres

Krystyna Kofta - wirtualne spotkanie w bibliotece

  Polska pisarka, plastyk i felietonistka - Krystyna Kofta była gościem specjalnym drugiego spotkania w ramach cyklu "Akcja: e-motywacja". W czwartek 22 października mieszkańców Woli Rębkowskiej odwiedzili wirtualnie psycholog Tomasz Kozłowski oraz gość specjalny - Krystyna Kofta.

Czytaj więcej: Krystyna Kofta - wirtualne spotkanie w bibliotece

Krystyna Kofta - Akcja: e-motywacja

Zapraszamy 22 października 2015 r., godz. 11.00 do biblioteki w Woli Rębkowskiej na drugie wirtualne spotkanie, naszym gościem będzie Krystyna Kofta. Porozmawiamy  jak małymi krokami możemy dojść do wielkich sukcesów.

Czytaj więcej: Krystyna Kofta - Akcja: e-motywacja

Spotkania z angielskim

  W dniu 10 października Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej zorganizowali bezpłatne zajęcia z nauki języka angielskiego dla dorosłych.

Czytaj więcej: Spotkania z angielskim

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

   W 2015 r. w  ramach Programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek – Priorytet 1” Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej otrzymała dotację na zakup nowości wydawniczych w wysokości 11.500 zł.

Czytaj więcej: Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Akcja: e-motywacja

   Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej zaprasza osoby dorosłe do udziału w projekcie
 Akcja: e-motywacja i miłego spędzania czasu na spotkaniach on-line w bibliotecznej czytelni.

Czytaj więcej: Akcja: e-motywacja

Lato w bibliotekach

   Wakacje dobiegły końca, a wraz z nimi zajęcia organizowane przez nasze placówki, które odbywały się raz w tygodniu w każdej bibliotece (Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej – wtorki, Filia Biblioteczna w Rębkowie – środy, Filia Biblioteczna w Rudzie Talubskiej – wtorki oraz Filia Biblioteczna w Jagodnem – piątki).

Czytaj więcej: Lato w bibliotekach

Biblioteka z p@sją

     W ramach programu Orange dla bibliotek placówki na terenie gminy Garwolin oferują swoim użytkownikom bezpłatny internet oraz są otwarte dla internautów w każdym wieku.

Czytaj więcej: Biblioteka z p@sją