asdres

Maria Kownacka - Tydzień głośnego czytania w bibliotekach gminy Garwolin

   W związku z tym, że maj jest miesiącem bibliotek nasze biblioteki zorganizowały akcję "Tydzień głośnego czytania w bibliotekach gminy Garwolin".

Czytaj więcej: Maria Kownacka - Tydzień głośnego czytania w bibliotekach gminy Garwolin

Mazowiecka Akademia Seniora

   Państwowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Garwolinie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej 14 maja 2015r. w ramach programu "Mazowiecka Akademia Seniora" zorganizowały spotkanie na temat profilaktyki ukąszeń przez kleszcze i chorób odkleszczowych oraz zasad antybiotykoterapii.

Czytaj więcej: Mazowiecka Akademia Seniora

"Bezpieczny Senior - żyj zdrowo"

    Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Garwolinie i Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej zapraszają na spotkanie z cyklu "Bezpieczny Senior" 14 maja 2015 r., o godz. 14.00 w bibliotece w Woli Rębkowskiej.

Czytaj więcej: "Bezpieczny Senior - żyj zdrowo"

Jolanta Szwalbe - spotkanie autorskie dla dorosłych

    Zapraszamy do biblioteki w Woli Rębkowskiej 27 maja na godzinę 15.00. Naszym gościem będzie pani Jolanta Szwalbe, autorka czterech antologii cytatów.

Czytaj więcej: Jolanta Szwalbe - spotkanie autorskie dla dorosłych

Starszaki w sieci - zakończenie zajęć w Filii Bibliotecznej w Rębkowie

    W Filii Bibliotecznej w Rębkowie 29 kwietnia 2015 r. druga grupa zakończyła zajęcia z nauki obsługi komputera i poruszania się po internecie.

Czytaj więcej: Starszaki w sieci - zakończenie zajęć w Filii Bibliotecznej w Rębkowie

Morska przygoda w bibliotekach

   W dniu 27 kwietnia 2015 r. Filie Biblioteczne w Rudzie Talubskiej oraz Rębkowie gościły teatr URWIS z Krakowa z przedstawieniem pod tytułem ,,Morska przygoda’’. Do zabawy zaprosiliśmy dzieci z oddziału przedszkolnego w Rudzie Talubskiej oraz szkoły podstawowej w Rębkowie.

Czytaj więcej: Morska przygoda w bibliotekach

Przemoc w rodzinie - spotkanie w bibliotece w Woli Rębkowskiej

    Na kolejnym spotkaniu z cyklu "Bezpieczny Senior" w Gminnej Bibliotece Publicznej w Woli Rębkowskiej mł. asp. Pani Danuta Kalinowska opowiadała o prawnych, emocjonalnych i społecznych skutkach przemocy w rodzinie.

Czytaj więcej: Przemoc w rodzinie - spotkanie w bibliotece w Woli Rębkowskiej