asdres

Czytelnik Roku 2014

    17 marca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Woli Rębkowskiej oraz filiach Bibliotecznych w Rębkowie, Rudzie Talubskiej i Jagodnem odbył się konkurs „Czytelnik roku 2014”.

Czytaj więcej: Czytelnik Roku 2014

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

    8 kwietnia 2015 roku w bibliotece w Woli Rębkowskiej odbyło się drugie spotkanie z cyklu "Bezpieczny senior". Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Czytaj więcej: Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Podwórko NIVEA

GŁOSUJMY NA PODWÓRKO NIVEA PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W WILKOWYI

Czytaj więcej: Podwórko NIVEA

Bezpieczny świat - Teatr Urwis

   1 kwietnia 2015 r. gościliśmy w naszych placówkach aktorów z krakowskiego teatru „Urwis”. Na przedstawienie pt. „Bezpieczny świat” przybyły dzieci z Publicznego Przedszkola "Słoneczko" w Woli Rębkowskiej oraz Publicznego Przedszkola "Leśne skrzaty" z Michałówki wraz z paniami.

Czytaj więcej: Bezpieczny świat - Teatr Urwis

"Starszaki w sieci" - obsługa i funcja klawiatury

    W bibliotece w Woli Rebkowskiej 24 marca  podczas dwugodzinnych zajęć uczestnicy zapoznali się funkcją klawiatury, obsługą myszy oraz poznali przeglądarki internetowe.

Czytaj więcej: "Starszaki w sieci" - obsługa i funcja klawiatury

Starszaki w sieci - Fotorelacja z zajęć w Woli Rębkowskiej i Jagodnem

    W Gminnej Bibliotece Publicznej w Woli Rebkowskiej (17 marca) oraz  w Filii Bibliotecznej w Jagodnem (20 marca) rozpoczęły się kolejne zajęcia z nauki obsługi komputera i poruszania się po internecie. Spotkania odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 17.00 w Woli Rębkowskiej oraz w Jagodnem w każdy piątek (od 10 kwietnia) o godz. 10.00. Zajęcia poprowadzi wolontariusz pan Paweł Guba - Latarnik Polski Cyfrowej.

Czytaj więcej: Starszaki w sieci - Fotorelacja z zajęć w Woli Rębkowskiej i Jagodnem

"Bezpieczny Senior - żyj bezpiecznie i spokojnie"

   Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej 12 marca o godz. 14.00 zorganizowali pierwsze spotkanie z cyklu "Bezpieczny Senior - żyj bezpiecznie i spokojnie".

Czytaj więcej: "Bezpieczny Senior - żyj bezpiecznie i spokojnie"