asdres

Jolanta Szwalbe - spotkanie autorskie dla dorosłych

    Zapraszamy do biblioteki w Woli Rębkowskiej 27 maja na godzinę 15.00. Naszym gościem będzie pani Jolanta Szwalbe, autorka czterech antologii cytatów.

Czytaj więcej: Jolanta Szwalbe - spotkanie autorskie dla dorosłych

Starszaki w sieci - zakończenie zajęć w Filii Bibliotecznej w Rębkowie

    W Filii Bibliotecznej w Rębkowie 29 kwietnia 2015 r. druga grupa zakończyła zajęcia z nauki obsługi komputera i poruszania się po internecie.

Czytaj więcej: Starszaki w sieci - zakończenie zajęć w Filii Bibliotecznej w Rębkowie

Morska przygoda w bibliotekach

   W dniu 27 kwietnia 2015 r. Filie Biblioteczne w Rudzie Talubskiej oraz Rębkowie gościły teatr URWIS z Krakowa z przedstawieniem pod tytułem ,,Morska przygoda’’. Do zabawy zaprosiliśmy dzieci z oddziału przedszkolnego w Rudzie Talubskiej oraz szkoły podstawowej w Rębkowie.

Czytaj więcej: Morska przygoda w bibliotekach

Przemoc w rodzinie - spotkanie w bibliotece w Woli Rębkowskiej

    Na kolejnym spotkaniu z cyklu "Bezpieczny Senior" w Gminnej Bibliotece Publicznej w Woli Rębkowskiej mł. asp. Pani Danuta Kalinowska opowiadała o prawnych, emocjonalnych i społecznych skutkach przemocy w rodzinie.

Czytaj więcej: Przemoc w rodzinie - spotkanie w bibliotece w Woli Rębkowskiej

Świąteczne ozdoby - Filia Biblioteczna w Rębkowie

   Uczestnicy zajęć w Filii Bibliotecznej w Rębkowie przed świętami pracowicie spędzili czas. Dzieci na zajęciach robiły palmy z krepiny, jajeczka z papieru kolorowego oraz stroiki.

Czytaj więcej: Świąteczne ozdoby - Filia Biblioteczna w Rębkowie

Starszaki w sieci - biblioteka w Woli Rębkowskiej

     Kolejne zajęcia już za nami! Uczestnicy podczas spotkania w dniu 14 kwietnia 2015 r. zakładali skrzynkę pocztową oraz przesyłali e-mejla do swoich znajomych. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Czytaj więcej: Starszaki w sieci - biblioteka w Woli Rębkowskiej

Czytelnik Roku 2014

    17 marca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Woli Rębkowskiej oraz filiach Bibliotecznych w Rębkowie, Rudzie Talubskiej i Jagodnem odbył się konkurs „Czytelnik roku 2014”.

Czytaj więcej: Czytelnik Roku 2014