asdres

Lekcja makijażu dla Pań

    W gminnej Bibliotece Publicznej w Woli Rębkowskiej 28 lipca 2015 r. zorganizowano bezpłatną lekcję pielęgnacji, makijażu i wizażu.

Czytaj więcej: Lekcja makijażu dla Pań

Wakacje w bibliotekach gminy Garwolin - półmetek :)

   Pierwszy miesiąc wakacji już za nami! Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej wspólnie z filiami prowadzi zajęcia dla dzieci, które pozwalają na twórcze i czynne spędzenie wolnego czasu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Czytaj więcej: Wakacje w bibliotekach gminy Garwolin - półmetek :)

Lato w bibliotekach gminy Garwolin

     Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej oraz filie w Rębkowie, Rudzie Talubskiej i Jagodnem zapraszają na "Lato w bibliotece". Zajęcia plastyczne dla dzieci odbywać się będą przez całe wakacje od godz. 12.00 w Woli Rębkowskiej i Rudzie Talubskiej - wtorki, w Rębkowie - środy i w Jagodnem - piątki. Serdecznie zapraszamy!!!

Czytaj więcej: Lato w bibliotekach gminy Garwolin

Odjazdowy bibliotekarz 2015 - z biblioteką na rowerze bezpieczniej !

   Odjazdowy Bibliotekarz to akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić dzień w gronie osób o podobnych pasjach.

Czytaj więcej: Odjazdowy bibliotekarz 2015 - z biblioteką na rowerze bezpieczniej !

Filia Biblioteczna w Jagodnem - spotkanie z seniorami

    Filia Biblioteczna w Jagodnem oraz Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie w ramach projektu "Mazowiecka Akademia Seniora" 15.06.2015 r. zorganizowali pierwsze spotkanie, na którym seniorzy zapoznali się z ogólnymi zasadami bezpieczeństwa.

Czytaj więcej: Filia Biblioteczna w Jagodnem - spotkanie z seniorami

Odjazdowy Bibliotekarz - II rajd rowerowy

    Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej wraz z filiami po raz drugi bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Odjazdowy Bibliotekarz".

Czytaj więcej: Odjazdowy Bibliotekarz - II rajd rowerowy

XVI Gminny Dzień Radości w Górkach - Kącik literacki

   Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej 1 czerwca przygotowała stanowisko Kącik literacki podczas XVI Gminnego Dnia Radości w Górkach.

Czytaj więcej: XVI Gminny Dzień Radości w Górkach - Kącik literacki