Seniorzy łączą pokolenia - Bal Karnawałowy

Ostatkowy Bal Karnawałowy zorganizowany przez Klub Seniora działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Woli Rębkowskiej oraz Radę Sołecką odbył się 25 lutego.

Zabawa rozpoczęła się o godz. 17 i wzięło w niej udział około 60 osób w różnym wieku. Na balu obecny był również wójt gminy Garwolin pan Marcin Kołodziejczyk wraz z małżonką. Mieszkańcy spędzili wieczór w miłym towarzystwie przy świecach, muzyce, poczęstunku i mogli porozmawiać z przyjaciółmi i znajomymi. Wszyscy bardzo chętnie pokazywali swoje możliwości i umiejętności na parkiecie podczas zabawy, którą poprowadził pan Daniel Kołtun ze Studia Ruchu Kordaszewscy. Podczas spotkania towarzyszyła nam muzyka lat 60 i 70. Nie zabrakło również znanych przebojów muzyki współczesnej. Dzięki panu Stanisławowi Górce mogliśmy biesiadować za stołami przy dźwiękach jego harmonii. Spotkanie pokazało, że muzyka łączy pokolenia i wielu mieszkańców chce korzystać z takich okazji, gdzie można potańczyć oraz poznać sąsiadów. Naszą zabawę uwiecznił na zdjęciach pan Marek Barankiewicz. Wszystkim uczestnikom oraz osobom zaangażowanym w zorganizowanie balu składamy serdeczne podziękowania.