asdres

XXXIV Konkurs Recytatorski dla dzieci im. Kornela Makuszyńskiego

   W Filii Bibliotecznej w Rębkowie 17 maja zorganizowaliśmy II eliminacje gminne XXXIV Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego.

Komisja w składzie: Iwona Poreda – dyrektor Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie, Izabela Miętus – inspektor ds. oświaty, kultury i sportu gminy Garwolin, Agnieszka Belka – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Woli Rębkowskiej oraz Anna Salamończyk – kustosz Filii Bibliotecznej w Rudzie Talubskiej po wysłuchaniu 15 recytatorów w dwóch grupach wiekowych zakwalifikowała do finału eliminacji powiatowych przyznając:

w kategorii uczniowie klas I- III

I miejsce Amelia Osińska – Szkoła Podstawowa w Rębkowie

II miejsce Hanna Szopa – Szkoła Podstawowa w Rudzie Talubskiej

III miejsce Karolina Zielińska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Rębkowskiej

Wyróżnienia: Emilia Pytel – Szkoła Podstawowa w Rębkowie, Klaudia Dębowska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Rębkowskiej

w kategorii uczniowie klas IV – VI

I miejsce Amelia Głowala – Szkoła Podstawowa w Wilkowyi

II miejsce Krzysztof Góźdź – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Rębkowskiej

III miejsce Mateusz Dębecki - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Rębkowskiej

Wyróżnienia: Hanna Pytel - Szkoła Podstawowa w Rębkowie, Alicja Kocyk - Szkoła Podstawowa w Wilkowyi

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie. Zwycięzcom dziękujemy i gratulujemy. Gratulujemy również Krzysztofowi Goździowi z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Rębkowskiej, który w etapie powiatowym zajął II miejsce w kategorii klas IV-VI.