asdres

Ewa Nowak - spotkanie autorskie dla młodzieży

     Pani Ewa Nowak jest wybitną pisarką książek dla młodzieży (najbardziej znane to: "Wszystko, tylko nie mięta", "Diupa", "Lawenda w chodakach", "Krzywe 10", Bransoletka ) a z zawodu pedagogiem- terapeutą, która współpracuje z pismami "Cogito", "Victor Gimnazjalista", "Victor Junior".

Twórczość pisarki skupia się na uczuciach, emocjach i problemach współczesnych nastolatków. W jej książkach możecie odnaleźć nie tylko ciekawe, porywające historie, ale również wskazówki, jak radzić sobie w codziennym życiu. Autorka w swoich publikacjach odwołuje się do takich wartości jak miłość, wiara w drugiego człowieka, szacunek i przyjaźń. W dniu 6 czerwca mieliśmy przyjemność gościć Panią Ewę Nowak w Gminnej Bibliotece Publicznej w Woli Rębkowskiej, która opowiedziała młodzieży z tutejszego gimnazjum o swojej twórczości jak również odpowiadała na pytania zadawane przez uczestników. Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze.