Teatr Urwis w Bibliotekach Gminy Garwolin

 w Aktualności

 

Dzieci z przedszkola w Sulbinach, Woli Rębkowskiej, Rębkowa i Rudy Talubskiej miały możliwość obejrzenia przedstawienia Żabi Książę – autorskiej bajki interaktywnej. Brały czynny udział w przedstawieniu oraz występowały w niektórych scenach z aktorami. Bajka opowiadała o pięknej księżniczce, która spotyka księcia zamienionego w żabę. Postanawia pomóc mu odzyskać ludzką postać. Aby zdjąć czar Księżniczka musi pocałować żabę. Zarówno dzieci jak i obecni dorośli bawili się wyśmienicie. Przedstawienie było profesjonalnie odegrane, dzieci chętnie zgłaszały się do pomocy i udziału w interakcjach. Teatr od zawsze był wspaniałą formą rozrywki zabierającą widza w całkiem inny świat: krainę baśni, magicznych stworów i dzielnych bohaterów z zapierającymi dech w piersiach przygodami.

Zostaw komentarz

Zacznij pisać i naciśnij ENTER, aby wyszukać