XXXVI Konkurs Recytatorski dla dzieci im. Kornela Makuszyńskiego

 w Aktualności

Zakończyliśmy eliminacje gminne w XXXVI Konkursie Recytatorskim dla dzieci im. Kornela Makuszyńskiego. Uczestnicy wystąpili w dwóch grupach wiekowych. W kategorii uczniowie klas I-III: I miejsce Amelia Osińska – Szkoła Podstawowa w Rębkowie, II miejsce Antonina Baduchowska – Szkoła Podstawowa w Michałówce, III miejsce Aleksandra Ochnik – Szkoła Podstawowa w Rudzie Talubskiej, wyróżnienie – Nikola Dziewanowska – Szkoła Podstawowa w Rębkowie.
W kategorii uczniowie klas IV-VI: I miejsce – Bartłomiej Szaniawski – Szkoła Podstawowa w Wilkowyi, II miejsce – Maria Dąbrowska -Szkoła Podstawowa w Wilkowyi, III miejsce – Anna Łykus – Szkoła Podstawowa w Woli Rębkowskiej, wyróżnienie – Bogna Rachwalak – Szkoła Podstawowa w Michałówce. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy.

 

Zostaw komentarz

Zacznij pisać i naciśnij ENTER, aby wyszukać