Tydzień głośnego czytania w bibliotekach gminy Garwolin”

 w Aktualności

„Tydzień głośnego czytania w bibliotekach gminy Garwolin” za nami. Biblioteki w Woli Rębkowskiej, Rębkowie, Rudzie Talubskiej i Jagodnem gościły samorządowców gminy Garwolin oraz sześciolatki z przedszkoli: w Michałówce, Woli Rębkowskiej, Rębkowa i Rudy Talubskiej. W tym roku samorządowcy przybliżali dzieciom świat wartości w wybranych utworach polskich autorów. Dzieci dowiedziały się co to jest przyjaźń, miłość, szacunek, odwaga, samodyscyplina, dobroć i co zrobić, żeby być szczęśliwym. Dziękujemy panu wójtowi – Marcinowi Kołodziejczykowi, pani Karolinie Kasprzak – zastępcy wójta, pani Agnieszce Sztylce – pracownikowi urzędu gminy oraz pani Karolinie Pyzie – radnej gminy za to, że kolejny raz poświęcili swój czas aby poczytać dzieciom. Dziękujemy dzieciom i ich opiekunom za odwiedziny w bibliotekach. Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszych bibliotek na co dzień.

 

 

 

Zostaw komentarz

Zacznij pisać i naciśnij ENTER, aby wyszukać