EDYTA I ROBERT ZARĘBSCY CZYLI ŚPIEWAJĄCA BIBLIOTEKA

 w Aktualności

W dniach 11 i 12 września 2023 roku Babcia Grunia gościła w Przedszkolu Bajkowa Kraina w Sulbinach oraz w naszych bibliotekach.

Pani Edyta i Robert Zarębscy z programem Śpiewająca Biblioteka. Edyta Zarębska jest autorką i współautorką książek dla dzieci, takich jak: Opowieści babci Gruni, Mój pamiętnik, Moje ulubione dobranocki, 365 bajek na dobranoc, 365 bajek na dzień dobry, Zosia i fiołkowy kapelusz, Antek i stara jabłonka oraz powieści dla dzieci i młodzieży – serii Klub kociaków słodziaków.
Serii Dobre czytanki i wiele innych. Audiobooki z jej utworami czytają :Anna Dymna, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Stoparczyk.
Oprócz pisania książek zajmuje się także pisaniem tekstów piosenek i ilustrowaniem książek a dodatkową pasją jest malowanie obrazów.  Podczas spotkań b
yło bardzo miło, dynamicznie i wesoło, dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści, śpiewu piosenek oraz pilnie obserwowały jak powstawały rysunki – zagadki, które Pani Edyta Zarębska rysowała i kolorowała. Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom spotkań za miłą i sympatyczną atmosferę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Zostaw komentarz

Zacznij pisać i naciśnij ENTER, aby wyszukać