asdres

Spotkanie autorskie - Edyta Zarębska

    25 stycznia w 2013 roku nasza Biblioteka zorganizowała spotkanie autorskie z Panią Edytą Zarębską. Spotkanie odbyło się w Filii Bibliotecznej w Rudzie Talubskiej.

Czytaj więcej: Spotkanie autorskie - Edyta Zarębska

Ferie w bibliotece

  Zimowy zawrót głowy czyli bawimy się i uczymy - zajęcia plastyczne, czytanie bajek, krzyżówki, rebusy, konkursy, zabawy w plenerze.

Czytaj więcej: Ferie w bibliotece

Świateczna kartka i bombka

   Wyniki konkursu "Kartka i bombka świąteczna" - w konkursie wzięli udział dzieci z przedszkola, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Czytaj więcej: Świateczna kartka i bombka

Kartka i bombka świąteczna

   Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej wraz z filiami w Rębkowie, Rudzie Talubskiej oraz Puznowie ogłasza konkurs „Kartka i bombka świąteczna”.

Czytaj więcej: Kartka i bombka świąteczna

Przedszkolaki w bibliotece

   Dzieci z przedszkola ze Szkoły Podstawowej w Rudzie Talubskiej w dniu 27 listopada 2012 roku odwiedziły Filię Biblioteczną w Rudzie Talubskiej. Dla wielu z nich, była to pierwsza wizyta w domu, gdzie „mieszka książka”.

Czytaj więcej: Przedszkolaki w bibliotece

Świąteczny kiermasz książek

   W związku ze zbliżającymi się świętami Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej zorganizowała kolejny już kiermasz taniej książki. Kiermasz taniej książki - to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami wydawniczymi, popularyzacja książki i czytelnictwa.

Czytaj więcej: Świąteczny kiermasz książek

Postacie bajkowe

   Biblioteka w Woli Rębkowskiej w dniu 14.11.2012 roku zorganizowała zabawę plastyczną dla dzieci z klasy piątej pod tytułem „Postacie bajkowe - wydzieranie z kolorowego papieru”.

Czytaj więcej: Postacie bajkowe