asdres

11 listopada - Święto Narodowe

   Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rebkowskiej oraz Filie Bibloteczne  w Rębkowie, Rudzie Talubskiej oraz Puznowie zapraszają do obejrzenia wystawy poświęconej "94 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę".

Czytaj więcej: 11 listopada - Święto Narodowe

Magiczne lampiony

   Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej w dniu 26.10.2012 roku zorganizowała  konkurs plastyczny dla dzieci z klasy IV pod tytułem "Magiczne lampiony".

Czytaj więcej: Magiczne lampiony

Jesienne drzewo

   Gminna Biblioteka w Woli Rębkowskiej zorganizowała konkurs plastyczny "Jesienne drzewo", który odbył się 05.10.2012 roku. W konkursie wzięli udział uczniowie z klasy IV.

Czytaj więcej: Jesienne drzewo

Dotacja na zakup książek

  Dotacja Biblioteki Narodowej na zakup nowości wydawniczych dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Woli Rębkowkiej.

Czytaj więcej: Dotacja na zakup książek

Angielski 123

Na czym polega kurs?

   Kurs angielski123.pl jest skonstruowany tak, aby jego użytkownik uczył się myśleć w języku angielskim. Składa się z czterech poziomów, podzielonych na 22 lekcje.

Czytaj więcej: Angielski 123

Wakacje w bibliotce

     Gminna Biblioteka w Woli Rębkowskiej - Filia Biblioteczna w Rudzie Talubskiej zaprasza dzieci i młodzież od13.08.2012 do 24.08.2012 w godz. 11.00-15.00, poniedziałek, wtorek i czwartek na miłe spędzenie czasu z książką i nie tylko...

Czytaj więcej: Wakacje w bibliotce

Angielski w bibliotece

   Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatny komputerowy kurs języka angielskiego dla dzieci i dorosłych - "Angielski123".

Czytaj więcej: Angielski w bibliotece