asdres

Lato w bibliotekach

   Wakacje dobiegły końca, a wraz z nimi zajęcia organizowane przez nasze placówki, które odbywały się raz w tygodniu w każdej bibliotece (Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej – wtorki, Filia Biblioteczna w Rębkowie – środy, Filia Biblioteczna w Rudzie Talubskiej – wtorki oraz Filia Biblioteczna w Jagodnem – piątki).

Czytaj więcej: Lato w bibliotekach

Biblioteka z p@sją

     W ramach programu Orange dla bibliotek placówki na terenie gminy Garwolin oferują swoim użytkownikom bezpłatny internet oraz są otwarte dla internautów w każdym wieku.

Czytaj więcej: Biblioteka z p@sją

Lekcja makijażu dla Pań

    W gminnej Bibliotece Publicznej w Woli Rębkowskiej 28 lipca 2015 r. zorganizowano bezpłatną lekcję pielęgnacji, makijażu i wizażu.

Czytaj więcej: Lekcja makijażu dla Pań

Wakacje w bibliotekach gminy Garwolin - półmetek :)

   Pierwszy miesiąc wakacji już za nami! Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej wspólnie z filiami prowadzi zajęcia dla dzieci, które pozwalają na twórcze i czynne spędzenie wolnego czasu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Czytaj więcej: Wakacje w bibliotekach gminy Garwolin - półmetek :)

Lato w bibliotekach gminy Garwolin

     Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej oraz filie w Rębkowie, Rudzie Talubskiej i Jagodnem zapraszają na "Lato w bibliotece". Zajęcia plastyczne dla dzieci odbywać się będą przez całe wakacje od godz. 12.00 w Woli Rębkowskiej i Rudzie Talubskiej - wtorki, w Rębkowie - środy i w Jagodnem - piątki. Serdecznie zapraszamy!!!

Czytaj więcej: Lato w bibliotekach gminy Garwolin

Odjazdowy bibliotekarz 2015 - z biblioteką na rowerze bezpieczniej !

   Odjazdowy Bibliotekarz to akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić dzień w gronie osób o podobnych pasjach.

Czytaj więcej: Odjazdowy bibliotekarz 2015 - z biblioteką na rowerze bezpieczniej !

Filia Biblioteczna w Jagodnem - spotkanie z seniorami

    Filia Biblioteczna w Jagodnem oraz Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie w ramach projektu "Mazowiecka Akademia Seniora" 15.06.2015 r. zorganizowali pierwsze spotkanie, na którym seniorzy zapoznali się z ogólnymi zasadami bezpieczeństwa.

Czytaj więcej: Filia Biblioteczna w Jagodnem - spotkanie z seniorami