asdres

Lato w bibliotekach gminy Garwolin

     Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej oraz filie w Rębkowie, Rudzie Talubskiej i Jagodnem zapraszają na "Lato w bibliotece". Zajęcia plastyczne dla dzieci odbywać się będą przez całe wakacje od godz. 12.00 w Woli Rębkowskiej i Rudzie Talubskiej - wtorki, w Rębkowie - środy i w Jagodnem - piątki. Serdecznie zapraszamy!!!

Czytaj więcej: Lato w bibliotekach gminy Garwolin

Odjazdowy bibliotekarz 2015 - z biblioteką na rowerze bezpieczniej !

   Odjazdowy Bibliotekarz to akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić dzień w gronie osób o podobnych pasjach.

Czytaj więcej: Odjazdowy bibliotekarz 2015 - z biblioteką na rowerze bezpieczniej !

Filia Biblioteczna w Jagodnem - spotkanie z seniorami

    Filia Biblioteczna w Jagodnem oraz Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie w ramach projektu "Mazowiecka Akademia Seniora" 15.06.2015 r. zorganizowali pierwsze spotkanie, na którym seniorzy zapoznali się z ogólnymi zasadami bezpieczeństwa.

Czytaj więcej: Filia Biblioteczna w Jagodnem - spotkanie z seniorami

Odjazdowy Bibliotekarz - II rajd rowerowy

    Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej wraz z filiami po raz drugi bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Odjazdowy Bibliotekarz".

Czytaj więcej: Odjazdowy Bibliotekarz - II rajd rowerowy

XVI Gminny Dzień Radości w Górkach - Kącik literacki

   Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej 1 czerwca przygotowała stanowisko Kącik literacki podczas XVI Gminnego Dnia Radości w Górkach.

Czytaj więcej: XVI Gminny Dzień Radości w Górkach - Kącik literacki

Maria Kownacka - Tydzień głośnego czytania w bibliotekach gminy Garwolin

   W związku z tym, że maj jest miesiącem bibliotek nasze biblioteki zorganizowały akcję "Tydzień głośnego czytania w bibliotekach gminy Garwolin".

Czytaj więcej: Maria Kownacka - Tydzień głośnego czytania w bibliotekach gminy Garwolin

Mazowiecka Akademia Seniora

   Państwowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Garwolinie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej 14 maja 2015r. w ramach programu "Mazowiecka Akademia Seniora" zorganizowały spotkanie na temat profilaktyki ukąszeń przez kleszcze i chorób odkleszczowych oraz zasad antybiotykoterapii.

Czytaj więcej: Mazowiecka Akademia Seniora