asdres

Warsztaty zdobienia pisanek

   Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej zaprasza na warsztaty zdobienia pisanek metodą batikową.

Czytaj więcej: Warsztaty zdobienia pisanek

Ferie z książką w bibliotece

    Spotkania w czasie ferii w naszych bibliotekach cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Czytaj więcej: Ferie z książką w bibliotece

Tlenek węgla - spotkanie w bibliotece

   Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej zorganizowali spotkanie w dniu 12 stycznia 2016 r. Spotkanie poprowadził pan Tomasz Biernacki, który opowiedział nam o tlenku węgla.

Czytaj więcej: Tlenek węgla - spotkanie w bibliotece

Zofia Czerwińska - Akcja e-motywacja

   Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej 3 grudnia 2015r., godz. 11.00 serdecznie zaprasza osoby dorosłe na spotkanie on-line w bibliotecznej czytelni.

Czytaj więcej: Zofia Czerwińska - Akcja e-motywacja

Ranking Bibliotek "Rzeczpospolita" 2015 rok

   W 2011 roku po raz pierwszy Instytut Książki i „Rzeczpospolita” nagrodziły samorządy, które uznały, że dobrze działająca biblioteka publiczna jest najlepszym sposobem zapewnienia wszystkim mieszkańcom łatwego i całkowicie bezpłatnego dostępu do kultury, literatury, wiedzy i nowych mediów.

Czytaj więcej: Ranking Bibliotek "Rzeczpospolita" 2015 rok

Ewa Nowicka Rusek - Akcja e-motywacja

Zapraszamy 19 listopada (czwartek), godz. 11.00 do biblioteki w Woli Rębkowskiej na kolejne spotkanie z cyklu Akcja e-motywacja, którego celem będzie refleksja uczestników nad własnymi ograniczeniami, lękami i obawami przed oceną a także konfrontacja tych uczuć ze swoimi planami i pomysłami na aktywność.

Czytaj więcej: Ewa Nowicka Rusek - Akcja e-motywacja

Czytam sobie w bibliotece

    Filia Biblioteczna w Jagodnem w ramach projektu „Czytam sobie w bibliotece " 28 października 2015 r. zorganizowała spotkanie z dziećmi ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Michałówce. „Syrop maga Abrakadabry" wprowadził dzieci w zaczarowany świat sułtana i bajek z bliskiego wschodu.

Czytaj więcej: Czytam sobie w bibliotece