asdres

Krystyna Kofta - Akcja: e-motywacja

Zapraszamy 22 października 2015 r., godz. 11.00 do biblioteki w Woli Rębkowskiej na drugie wirtualne spotkanie, naszym gościem będzie Krystyna Kofta. Porozmawiamy  jak małymi krokami możemy dojść do wielkich sukcesów.

krystyna kofta  

Celem spotkania będzie poznanie, że szczytem może być odłożenie swoich ograniczeń na bok i zapisanie się na wymarzony kurs tańca czy spotkanie z innymi ludźmi i wzajemna wymiana doświadczeń. Podczas spotkania zostanie zaprezentowana technika drobnych kroków do osiągania celu. Serdecznie zapraszamy!

    Za nami spotkanie z Emilią Krakowską (8.10.2015)- Celem spotkania było podkreślenie ważności inicjowania i angażowania się w pomysły grupowe. Rozmawialiśmy o tym, że razem możemy więcej, i że w grupie siła. Pani Emilia podkreślała, że wspólnie możemy stworzyć przestrzeń otwartą na wymianę doświadczeń, możemy wypracować coś ważnego dla siebie i innych.  Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze.