Wycieczka rowerowa

W ramach Gminnego Klubu Seniora Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej 23 sierpnia zorganizowała wycieczkę rowerową dla seniorów.

Wyruszyliśmy o 16.00 spod biblioteki w Woli Rębkowskiej, następnie jechaliśmy malowniczym szlakiem przez Rębków, Rębków Parcele mijając po drodze rzekę Wilgę, łąki, pola i lasy. Postój zrobiliśmy w Górkach, gdzie znajduje się świetne miejsce na odpoczynek, grillowanie i zabawy integracyjne, co też miało miejsce. Pogoda i humory dopisywały. Wróciliśmy około godziny 19.30. Dziękujemy księdzu Czesławowi Kneblowi proboszczowi parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Górkach za miejsce w którym mogliśmy się spotkać, panu Józefowi Lenickiemu za przygotowanie i obsługę ogniska a naszym uczestnikom za bardzo miłą i świetną zabawę.